standard

Skrášlite si domov! 0

plst6

Chceli by ste nejako oživiť váš príbytok, no nechce sa vám dávať veľké peniaze za služby profesionálneho architekta alebo drahé dekorácie? Poraďte si sami!

Máte pocit, že to nezvládnete? Tak mi dovoľte vyviesť vás z omylu, pretože výroba prírodných dekorácií je úplne jednoduchá a zvládne ju naozaj každý – teda aj VY! To znamená, že sa do toho môžete pustiť rovno s vašimi deťmi a určite si pritom ešte užijete aj kopec zábavy.

Stále neviete ako na to? Na internete nájdete množstvo inšpirácie a návodov, treba si len vybrať. Či už chcete vyrábať dekorácie z plsti, obrázky z listov, či vence z usušených šišiek či iných prírodných materiálov.

Niekedy stačí aj celkom málo a váš domov hneď ožije. Pridajte mu trochu farby či už na originálnom prestieraní, výmenou koberca alebo si otapetujte kúsok steny za sedačkou a hneď uvidíte ten rozdiel!

Takisto môžete využiť ročného obdobia a pripraviť si sezónne dekorácie, ktoré budete pravidelne obmieňať. Takto  bude váš domov stále iný a originálny! Tak neváhajte a pusťte sa do výroby plstených alebo iných dekorácii hneď teraz.

 

No Comments Yet

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>