standard

Bytový dizajn po škandinávsky 0

plst7

Viete ako vyzerá bežný škandinávsky bytový dizajn? Zameriava sa predovšetkým na čisté línie a detaily. Taká zbierka kníh, obrazy a dekorácie, kuchynský riad či dokonca pekne prestreté jedlo dokážu farebne zvýrazniť vaše okolie.

Čisté línie nábytku je vhodné vykompenzovať vzorovanými doplnkami. Nezabudnite ani na kvety, ktoré priestoru vdýchnu život.  Aj zeleň krásne dopĺňa a oživuje veľmi efektný výber kuchynských stoličiek v rovnakej zelenej farbe. Váš interiér nebude pôsobiť nejednotne či rušivo ak do neho jemne pridáte aj odtieň modrej, ktorá priestorom len letmo preletí. Efektné je vyzdobiť interiér vankúšmi, textíliami či dokonca čajovou súpravou v príbuzných farbách. Takto pekne zharmonizujete priestor a dodáte mu punc modernosti.  Farebnosť doplnkov sa na bielom pozadí zvýrazní,  krásne rozžiari priestor a dodá mu pocit domova.  Keďže dekoráciou sa stáva aj farebnosť bežných osobných predmetov je zrejmé, že na zariadenie potrebujete otvorené výstavne skrine.

No Comments Yet

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>